Kore Dizileri

Angel’s Last Mission Love

Adı: Angel’s Last Mission Love
Türü: Romantik, Fantastik, Komedi
Yönetmen: Lee Jung-Sub
Oyuncular: Shin Hye-Sun, L, Lee Dong-Gun
İMDb: 7.5
Süresi: 35 Dakika
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2018-2019
Yapım Türü: Güney Kore

Konusu: Angel’s Last Mission Love dizisi bir melek ve bir insanın aşkını anlatıyor. Yeon-Seo zengin bir ailenin kızıdır ve başarılı bir balerindir. Ancak bir gün geçirdiği kaza sonucu gözleri kör olur. Bundan sonra hayatı çıkmaza girmiştir. Kolay kolay kimseye güvenmez ve kalbini açmaz. Kimseye güvenmediğinden de oldukça sivri dillidir yanına kimseyi yaklaştırmaz. Melek olan Dan ise Yeon-Seo’nun gerçek aşkı bulmasına yardımcı olmak için görevlendirilmiştir. Görevini yerine getiremezse yok olacaktır.

Yazar Yorumu: Yine ve yine fantastik bir dizi daha karşımıza çıkıyor. Her ne kadar mantık hataları olsa da oldukça eğlenceli ve güzel bir dizi. Özellikle başrol oyuncularının uyumu çok iyi. İzlemenizi tavsiye ederim.
Yazar Puanı: 7.5/10

Karakterleri:
Shin Hye-Sun
dizide Lee Yeon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Balerin olan Lee Yeon-Seo oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır. Görme yetisini kaybettikten sonra kabuğuna çekilmiştir. Ancak Dan ile yolları kesişince kalbini açmaya başlar.
L dizide Dan karakterini canlandırmaktadır. Bir melek olan Dan görevini yerine getirip başarılı olmak ister. Görevi Lee Yeon-Seo’nun gerçek aşkı bulmasıdır. Başaramazsa yok olacaktır.
Lee Dong-Gun dizide Ji Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Sanat yönetmeni olan Ji Knag-Woo yetenekli olanları iyi bir balerin olmaları için çalıştırır. Şimdiki hedefi ise tekrardan Lee Yeon-Seo’yu bale yapmaya ikna etmektir.

Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri
Film-tavsiyeleri

Tartışmaya Katıl